Home / Banko Tahminler / Romanya – Danimarka Maç Tahmini

Romanya – Danimarka Maç Tahmini

Dünya Kupası Elemeleri / Romanya – Danimarka / 26 Mart 2017 / Saat: 21.45

Romanya - Danimarka Maç Tahmini

Romanya – Danimarka İddaa Oranları

Romanya 2.40 X 2.90 Danimarka 2.30 Hemen Oyna

Romanya – Danimarka Bahsegel Oranları

Romanya 2.85 X 3.00 Danimarka 2.65 Hemen Oyna

Romanya – Danimarka İddaa Yorumu

Dünya kupası eleme grupları içerisinde en denk gruplardan bir tanesi olan E grubunda geride kalan dört maç grubun ne kadar çekişmeli geçeceğinin bir göstergesi. Geride kalan dört maçta 5 puan toplayan Romanya 6 puan toplayan Danimarka’yı ağırlıyor. Mücadele saat 21.45’te başlayacak.

bahsegel bonus

Romanya’da Son Durum

Ev sahibi ekip grupta istikrarsız sonuçlar alıyor. Bu durum biraz da gruptaki güç dengeleri ile alakalı. Her takım her takımı yenebilecek güce sahip. Gruba Karadağ beraberliği ile başladılar. Deplasmanda aldıkları farklı Ermenistan galibiyeti onlar için büyük moral oldu. Kazakistan ile deplasmanda berabere kaldıktan sonra sahalarında Polonya karşısında net bir yenilgi aldılar. Sahalarında henüz galibiyetleri bulunmuyor. Bu durum seyirci baskısının bir sonucu olabilir. Danimarka karşısında hem evlerindeki ilk galibiyetlerini almak hem de önemli rakiplerinden birine sahalarında puan kaptırmamak için sahada olacaklar.

Danimarka’da Son Durum

E grubunda hemen hemen her maç oldukça kritik önemde. Bunun sebebi ise gruptaki bütün takımların gruptan çıkma adına bir umut taşıması. Bu güç dengesi ortaya çıkan hiçbir sonucu sürpriz yapmıyor. Danimarka geride kalan dört maçta Polonya ve Karadağ’a yenilirken, Ermenistan ve Kazakistan’ı mağlup etti. Romanya deplasmanında en azından yenilmemek için sahada olacaklar.

Romanya – Danimarka Maç Sonucu Tahmini

Romanya kazanır 2.85 Hemen Oyna

Romanya’nın sahasında henüz galibiyeti olmadığını belirtmiştik. Danimarka maçı bu galibiyeti almak için oldukça ideal bir karılaşma olarak görünüyor. Kazanmaları gruptaki iddaaları açısından oldukça önemli. Danirmarka’nın grupta henüz beraberliği bulunmuyor. Her maça kazanmak için çıktıklarının göstergesi. Romanya’nın sahadan galip ayrılarak evindeki ilk 3 puanını alması sürpriz olmayacaktır. Romanya kazanır.

Romanya – Danimarka Gol Bahsi Tahmini

Toplam gol sayısı 1.5 üst 1.45 Hemen Oyna

Danimarka savunma hattında sıkıntılar yaşayan bir takım. Hücum anlayışını ön planda tuttukları için savunmada sıkıntı yaşayabiliyorlar. Mücadele iki takımda gol bulabilir. Bunun yanı sıra toplam gol sayısı 2.5 üst bahsi de değerlendirilebilir.

 

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 17 Nisan …

Watch Dragon ball super