Home / Banko Tahminler / Leicester City – Manchester United Tahmin

Leicester City – Manchester United Tahmin

İngiltere Ligi / Leicester City – Manchester United / 5 Şubat 2017/ Saat: 17.30        

Leicester City – Manchester United Tahmin

Leicester City – Manchester United İddaa Oranları

Leicester 4.30 Beraberlik 3.30 Manchester United 1.50

Leicester City – Manchester United Bahis Oranları

Leicester 5.25 Beraberlik 3.80 Manchester United 1.70

Leicester City – Manchester United İddaa Yorumu

Premier lig dünyanın seyretmesi en zevkli ve aynı zamanda en zorlu liglerinden biri hiç şüphesiz. Şampiyonluk yarışında iddialı olan 5-6 takım ve bunların yanı sıra sürpriz şampiyonluk adayları ligin kalitesini daha da arttırıyor. Geçen sezon efsanevi bir şekilde tarihinde ilk kez şampiyon olan Leicester City bu sezon kadrosunu büyük ölçüde korumasına rağmen küme düşme hattının hemen üzerinde. Geçen yıl ki hayal kırıklığından sonra büyük umutlarla takımın başına Jose Mourinho’yu getiren Manchester United da sezona çok erken havlu atmış görünüyor. Geride kalan 23 hafta sonunda lider Chelsea’nın 14 puan arkasında bulunuyorlar.

Ranieri’nin takımı için büyü bozulmuş gibi görünüyor. Yakaladıkları başarı çok büyük bir mucizeydi. Aynı başarıyı tekrar göstermelerini kimse beklemiyordu fakat bu kadar çabuk dağılmaları da beklenmiyordu. Özellikle geçen yıl ki şampiyonlukta çok ciddi katkıları olan Vardy ve Mahrez ikilisini takımda tutmayı başarmışken. Ligde son 3 maçlarını kaybetmiş durumdalar ve düşme hattının 2 puan üstünde yer alıyorlar. United karşısında takımdaki tek eksik oyuncu Leonardo Ulloa olarak gözüküyor.

Kırmızı şeytanlar da yavaş yavaş homurdanmalar başlıyor. Jose Mourinho efsanesi de olası bir kovulmanın ardından ciddi bir yara alacaktır. Ligde peş peşe gelen puan kayıpları Jose için zor günlerin başlangıcı oldu. Son 3 maçlarından beraberlik ile ayrıldılar. Özellikle hafta arası sahasında aldıkları Hull City beraberliği ciddi tepki topladı. Bir an önce toparlanıp en azından şampiyonlar ligi potasının dışında kalmamaları gerekiyor. Rakip de kendileri gibi zor günler geçiriyor. Galibiyet için ideal bir maç olarak görünüyor. Afrika Uluslar kupası nedeniyle milli takımda bulunan Eric Bailly dışında eksik oyuncuları bulunmuyor.

Leicester City – Manchester United Tahmin 

Zor dönem geçiren iki takımın mücadelesinde kazanan bir nebze olsun rahat nefes alacak. Kırmızı şeytanların galibiyete daha yakın olduğunu ve mücadeleden 3 puanla ayrılacaklarını düşünüyorum.

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 28 Nisan 2018 Cumartesi

İddaa Kuponu 28 Nisan 2018 Cumartesi | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 28 Nisan …

Watch Dragon ball super