Home / Banko Tahminler / İnter – Milan Maç Tahmini

İnter – Milan Maç Tahmini

İtalya Serie A/ İnter – Milan / 15 Nisan 2017 /Saat: 13.30

İnter - Milan Maç Tahmini

İnter – Milan İddaa Oranları

İnter 1.90 Beraberlik 3.20 Milan 2.80 Hemen Oyna

İnter – Milan Bahsegel Oranları

İnter 2.18 Beraberlik 3.50 Milan 3.55 Hemen Oyna

İnter – Milan İddaa Yorumu

Serie A’da haftanın maçında derbide İnter Milan’ı konuk ediyor. Mücadele Cumartesi günü 13.30’da başlayacak.

bahsegel bonus

İnter’de  Son Durum

İnter son haftalarda bir düşüş yaşıyor. Bu düşüş sonucunda bu sezon ellerinde kalan tek hedef olan gelecek sezon Avrupa liglerinde mücadele edebilme hakkına da ulaşmaları zor görünüyor. Özellikle iç sahada yaşadıkları puan kayıpları hedeflerinden uzaklaşmalarındaki en önemli unsur. Bu haftaki rakipleri ise Avrupa ligi için direkt rakiplerinden biri olan 2 puan üstlerindeki Milan olacak. Milan karşısında Gagliardini ve Icardi’nin oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacakken bunların dışında eksik bulunmuyor.

Milan’da Son Durum

Hafta arasında Milan’ın Çinlilere satıldığı ile ilgili bir haber görmüşsünüzdür. Bakalım bu satış özlenen Milan’ı tekrar görmemizi sağlayacak mı? Bu satış ile birlikte kulübe çok ciddi bir finansman girişi olacağı kesin. Şimdiden gelecek sezonun çalışmalarına başlamışlardır. Bu sezon için ise en yakın hedef, ligi ilk 5 içinde tamamlayıp gelecek yol Avrupa liginde mücadele edebilmek görünüyor. İnter karşısında alacakları bir galibiyet büyük avantaj yakalamalarını sağlayacaktır. Mücadele öncesinde Milan’da Abate, Bertolacci, Bonaventura ve Pasalic takımdaki eksik oyuncular olarak görünüyor.

İnter – Milan Maç Sonucu Tahmini

Milan kaybetmez 1.65 Hemen Oyna

İnter’in son haftalardaki düşüşü ve Milan’daki kıpırdanma göz önüne alındığında taraf bahsi konusunda Milan’ın yanında olmak daha mantıklı olacaktır fakat bu mücadelenin bir derbi olduğunu ve her türlü sonuca açık olduğunu da belirtmek gerekiyor. Milan kaybetmez bahsini bu maç için ideal görüyorum.

İnter – Milan Gol Bahsi Tahmini

Toplam gol sayısı 2.5 üst 1.55 Hemen Oyna

İnter iç saha maçlarında hücum hattında oldukça üretken maçlar ortaya koyuyor. Bu mücadeleyi de kazanmak hedefleri için çok önemli. Olası bir mağlubiyette ise iyice hedeflerinden uzaklaşmış olacaklar. İki takımında karşılıklı goller bulmasını bekliyorum. İki takım gol atar bahsi değerlendirilebilir.

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 28 Nisan 2018 Cumartesi

İddaa Kuponu 28 Nisan 2018 Cumartesi | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 28 Nisan …

Watch Dragon ball super