Home / Günün Kuponu / İddaa Kuponu 20 Şubat 2018 Salı

İddaa Kuponu 20 Şubat 2018 Salı

İddaa Kuponu 20 Şubat 2018 Salı | Günün Banko İddaa Kuponu

İddaa Kuponu 20 Şubat 2018 Salı iddaa Kuponu 12 Ocak 2018 cuma

İddaa Kuponu 20 Şubat 2018 Salı

▶ Bayern – Beşiktaş: Bayern ligde hafta sonu rotasyon yapmasına rağmen iyi bir galibiyet aldı. Teknik direktör değişikliği ile birlikte çıkışa geçtiler ve iyi futbol oynamaya başladılar. Bunun yanı sıra çok rahat gol buluyorlar ve özellikle içerde baskılı bir futbol oynuyorlar.

Beşiktaş Avrupa da gruplarda özellikle çok iyi maçlar oynadılar ve iyi mücadele ettiler şuana kadar ortaya koydukları performans takdiri hak etti. Fakat zor bir kura çektiler ve bu deplasmanda mutlaka gol bulmaları gerekiyor. Bu maçta bence bol gol izleriz ve maç 2.5 üst olur.

Toplam gol 2.5 üst Oran: 1.38 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Chelsea – Barcelona: Chelsea son haftalarda düşüş yaşamaya başladı hafta sonunu kupa maçı oynayarak geçtiler ve bu maçta rotasyon yaptılar. Takıma yeni katılan Giroud bu maçta forma giydi ve golünü attı ama son haftalarda oynadıkları oyun ile güven vermiyorlar.

Barcelona son haftalarda ligde çok ekstra futbol oynamıyorlardı ve sürpriz puan kayıpları yaşamışlardı fakat hafta sonu buna karşı bir reaksiyon verdiler ve 3 puanı aldılar. Barcelona Avrupa da ise iyi sonuçlar aldı ve bu maçta da bence buna devam edecektir. Fakat Barcelona kolay gol yemiyor ve bu zor deplasmanda yine iyi savunma yapacaktır ve kısır bir maç olacaktır.

Toplam gol 2.5 alt Oran: 1.93 BahseGel   Hemen Oyna

iddaa kupon

▶ Aston Villa – Preston: Aston Villa hafta sonu ligde Fulham deplasmanından eli boş döndü ve galibiyet serisi son bulmuş oldu. Aston Villa çok iyi bir çıkış yakalamış ve üst üste 4 maç kazanmıştı. Aston Villa iç sahada ise iyi futbol oynuyor tempolu ve çok rahat gol bulan bir yapıları var.

Preston ligde şuanda 50 puan ile 7.sırada bulunuyorlar ve son haftalarda maç kaybetmiyorlar. Fakat genel olarak iyi savunma yapamıyorlar bu yüzden bu maçta biraz işleri zor görünüyor. Yine de gol bulacaklarını düşünüyorum ve maçta en az 3 gol çıkar.

Toplam gol 2.5 üst Oran: 2.27 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Middlesbrough –  Hull: Middlesbrough ligde şuanda playoff’a kalma yarışı veriyorlar ligde son haftalarda aldığı kötü sonuçlar ile birlikte üst sıralardan kopmaya başladılar bu yüzden artık puan kaybına tahammülleri yok.

Hull ise şuanda düşme potasından uzaklaşmak istiyor aslında hücumda iyi durumdalar ama savunmaları güven vermiyor. Ligde deplasmanda çok iyi performans gösteremediler bu maçta kadrosu daha iyi olan Middlesbrough bence evinde maçı kazanır.

Middlesbrough kazanır Oran: 1.75 BahseGel   Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 17 Nisan …