Home / Günün Kuponu / İddaa Kuponu 19 Ocak 2018 Cuma

İddaa Kuponu 19 Ocak 2018 Cuma

İddaa Kuponu 19 Ocak 2018 Cuma |Günün Banko İddaa Kuponu

İddaa Kuponu 19 Ocak 2018 Cuma iddaa Kuponu 12 Ocak 2018 cuma

İddaa Kuponu 19 Ocak 2018 Cuma

▶ Hertha Berlin – Dortmund: Hertha Berlin iç sahada bu sezon iyi sonuçlar aldılar zaten ligin ilk yarısının sonunda çok iyi sonuçlar aldılar. Fakat ligin ikinci yarısına istedikleri gibi bir başlangıç yapamadılar. Bu yüzden bu maçta mutlaka puan almaları gerekiyor.

Dortmund ise ligde bu sezon beklentileri karşılayamıyor bunun en büyük sebebi ise sakatlıklar görülüyor. Özellikle hücumda oynayan oyuncularının sakatlıklar başı belada görünüyor. Bu kadar eksiği varken bence Hertha evinde en azından beraberliği alır.

Hertha kaybetmez Oran: 1.74 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Kasımpaşa – Alanyaspor: Kasımpaşa ligde bu sezon iyi futbol oynamaya çalışıyor açık futbol oynuyorlar ve şuana kadar gol bulmakta zorlanmadılar. Ama önde oynamaları savunmalarında açıklar vermelerini sağlıyor bu yüzden de kalelerini koruyamıyorlar.

Alanyaspor da Hikmet Karaman’ın gelişi takıma olumlu yansıyacaktır zaten hücumda etkili bir oyun oynuyorlar ve bu maçta da bence gol bulacaklardır. Wagner Lowe gibi çok önemli bir silahları var bu yüzden ben bu maçta her iki takımda gol atar seçeneğini mantıklı gördüm.

Her iki takımda gol atar Oran: 1.50 BahseGel   Hemen Oyna

iddaa kupon

▶ Eagles – Maastricht: Ev sahibi Eagles ligde çok kötü bir performans gösteriyor ve savunmaları çok fazla açık veriyor. Ligde oynadıkları 20 maçta kalesinde 35 gol gördüler. İç sahada ise oynadıkları 10 maçta 3 galibiyet aldılar ve 12 gol attılar kalesinde ise 12 gol gördüler.  

Maastricht ligde orta sıralarda bulunuyorlar ve en azından playoff yarışına girmek istiyorlar bu yüzden bu deplasmandan puan ile dönmeleri şartı görünüyor. Ligde gol bulmakta zorlanmayan takımlardan birisi ve bu maçta ben iki takımında gol bulacağını düşünüyorum.

Her iki takımda gol atar Oran: 1.54 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Caen – Marsilya: Caen ligde orta sıralarda bulunuyorlar ve hücumda çok zorlanıyorlar ama savunmaları ile ayakta kalan takımlardan birisi olarak görünüyorlar. İç sahada oynadıkları 11 maçta 8 gol atarken kalesinde ise sadece 8 gol gördü ve 5 galibiyet aldılar.

Marsilya son haftaların formda ekibi iyi futbol oynuyorlar kadroları da iyi görünüyor ve şuana kadar iyi maçlar çıkardılar. Bu maçta bence kolay gol yemeyeceklerdir ama Caen’de iyi kapanıyor bu yüzden kısır bir maç bekliyorum.

Toplam gol 2.5 alt Oran: 2.08 BahseGel   Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi …