Home / Günün Kuponu / İddaa Kuponu 07 Ocak 2018 Pazar

İddaa Kuponu 07 Ocak 2018 Pazar

İddaa Kuponu 07 Ocak 2018 Pazar |Günün Banko İddaa Kuponu

İddaa Kuponu 07 Ocak 2018 Pazar  bahsegel bonus kazan

İddaa Kuponu 07 Ocak 2018 Pazar

▶ Celta Vigo – Real Madrid: Celta Vigo çok iyi durumda bulunmuyor aslında fakat kupada aldığı iyi sonuçla birlikte moral buldular. Ligde gol bulsalar da savunmaları güven vermiyor ve son haftalarda istedikleri skorları alamadılar.

Real Madrid ise ligde en son iç sahada aldığı mağlubiyetten sonra artık puan kaybı yapmamaları gerekiyor. Böyle bir maça çıkacaklar bu yüzden bu maç çok önemli ve bu maçı da zorda olsa kazanırlar.

Real Madrid kazanır Oran: 1.48 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Shrewsbury – West Ham: Swrewsbury kendi liginde çok iyi şekilde ilerliyor ve şu ana kadar iyi sonuçlar aldılar. Böyle takımlar için kupa maçları çok önemli oluyor ve iç sahada bu maçta bence gol bulabilecek potansiyelleri var.

West Ham iyi çıkış yakaladı fakat şu anda kupayı biraz ikinci plana bırakacaklardır diye düşünüyorum. Rotasyon yapmalarını bekliyorum fakat bu maçta bence yedekler ile çıksalar bile gol bulabileceklerdir. Yedek isimler kendilerini göstermek isteyeceklerdir ve bu maçta iki takımda gol atar.

Her iki takımda gol atar Oran: 1.74 BahseGel   Hemen Oyna

iddaa kupon bahsegel

▶ Cantu – Capo D Orlando: Cantu bu sezon iç sahada özellikle çok iyi basketbol oynuyor kadroları da gerçekten iyi görünüyor. Çok tempolu bir oyun yapıları var ve çok rahat skor buluyorlar. İç sahada oynadıkları maçları rahat kazandılar ve bu maçı da kazanmak zorunda görünüyorlar.

Orlando ise bu sezon çok güvenilir bir basketbol oynamıyor fakat son haftalarda daha iyi basketbol oynamaya başladılar. Skoru buluyorlar fakat tempoları yavaş görünüyor ama bu maçta bence Cantu’ya ayak uyduracaklardır ve bu maçta bol sayı çıkar.

Toplam 157.5 üst Oran: 1.71 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Baskonia – Valencia: Baskonia kadrosu çok kötü durumda isim olarak baktığımızda fena görünmüyorlar ama kimyaları çok kötü durumda bulunuyor. Ama koç değişikliği biraz takımı hareketlendirmiş görünüyor.

Valencia ise geçmiş yıllara göre bu sezon çok güvenilir bir basketbol oynamıyor. Özellikle böyle maçlarda çok zorlandılar. Baskonia ligde kötü sonuçlar aldıktan sonra bu maçta bence galibiyeti alacaktır evinde hata yapmaz.

Baskonia kazanır Oran: 1.30 BahseGel   Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi …