Home / Günün Kuponu / Günün Kuponu 26 Nisan 2017 – Çarşamba

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 – Çarşamba

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 – Çarşamba | Günün İddaa Kuponu

Günün Kuponu 26 Nisan 2017

Günün Kuponu 26 Nisan 2017

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 ▶ Arsenal – Leicester City

Arsenal hafta sonu Manchester City karşısında geri düşmesine rağmen dönerek maçı uzatmalara götürdü oradan da galibiyeti alarak turu geçti. Bu tur büyük moral olmuştur Arsenal için ve zaten son haftalarda biraz daha derli toplu oynuyorlar.

Leicester City Avrupa’dan elendikten sonra tamamen lige döndü ligde düşme hattı ile arasında 6 puanlık fark var fakat 2 maç eksiği var yine de artık puan alıp rahatlamak istiyorlar. Leicester son haftalarda hücumda çok üretken bu yüzden bu maç için ideal tercih 2.5 üst olacaktır.

Toplam gol 2.5 üst Bahsegel Oranı: 1.45  Hemen Oyna

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 ▶ Crystal Palace – Tottenham

Palace hafta sonu çok değerli bir galibiyet aldı. Liverpool deplasmanından 3 puanla döndüler ve  şu anda birazda olsun rahatlamış durumdalar fakat yine de 7 puan kapatılmayacak fark gibi durmuyor.

Tottenham çok iyi çıkış yakaladı ve artık puan kaybı yapmak istemiyorlar. Son haftalarda çok iyi oynuyorlar ve aldıkları galibiyetler ile Chelsea ile arasındaki puan farkını eritti bu maçta da hata yapmayacaklardır.

Tottenham kazanır Bahsegel Oranı: 1.65  Hemen Oyna

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 ▶ Deportivo La Coruna – Real Madrid

La Coruna düşme hattı ile arasında 8 puanlık fark var ligin bitmesine 5 hafta kaldı. La Coruna son haftalarda özellikle iç sahada çok iyi maçlar çıkardılar bu maçta da kendilerinden gol bekliyorum.

Real Madrid mutlaka kazanması gereken bir maça çıkıyor fakat hala savunmaları çok kötü ve rahat gol yiyorlar. Bu maçı kazansalar bile en azından gol yiyeceklerini düşünüyorum bu yüzden bu maç için ideal tercih 2.5 üst olacaktır.

Toplam gol sayısı 2.5 üst Bahsegel Oranı: 1.45  Hemen Oyna

Günün Kuponu 26 Nisan 2017 ▶ Barcelona – Osasuna

Barcelona çok moralli geliyor hafta sonu aldığı galibiyet ile şampiyonluk umutları tekrardan yeşerdi. Ligin bitmesine sadece 5 hafta kaldı şu anda lider durumda bulunuyorlar fakat Real Madrid’in 1 maç eksiği var.

Osasuna ligin dibinde ve inanılmaz kötü savunmaları var ve buradan sonra işleri çok zor. Şu anda matematiksel olarak düşmese de artık düşmesi kesin gibi duruyor. Bu maçta Barcelona seyircisi önünde şov yapacaktır ve en az 4 gol atacaktır.

Toplam gol 4.5 üst Bahsegel Oranı: 1.65  Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Mart …

Watch Dragon ball super