Home / Günün Kuponu / Günün Kuponu 25 Nisan 2017 – Salı

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 – Salı

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 – Salı | Günün İddaa Kuponu

Günün Kuponu 25 Nisan 2017

Günün Kuponu 25 Nisan 2017

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 ▶ Chelsea – Southampton

Chelsea ligde farkı açmıştı fakat arka arkaya yaşadığı puan kayıpları ile Tottenham ile arasındaki puan farkını 4 puana düşürdü. Artık buradan sonra hata yapmamaları gereken haftalara girdiler. Chelsea hafta sonu kupa maçında Tottenham karşısında iyi bir futbol ve 4-2 ile galip geldi.

Southampton iyi bir çıkış yakalamıştı fakat yine de bu sezonu yetersiz geçirdi. Southampton’da forvet Gabbiadini Manchester City maçı ile döndü ve son 2-3 hafta eksikliği hissedilmişti.  Bu maçta ben bol gollü ve zevkli bir maç bekliyorum.

Toplam gol 2.5 üst Bahsegel Oranı: 1.75  Hemen Oyna

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 ▶ Granada – Malaga

Granada ligde düşme hattında bulunuyor ve Leganes ile 7 puanlık fark var. Ligin bitmesine daha 5 hafta var fakat oynadıkları oyun hiç reaksiyon verecek gibi durmuyor.

Malaga ligde orta sıralarda bulunuyor ve son haftalarda form durumunda bir çıkış var. Malaga ligde en son iç sahada Valencia karşısında harika bir galibiyet aldı. Bu maçta da bu kadar moralli formda iken en azından 1 puan alır.

Malaga Kaybetmez Bahsegel Oranı: 1.35  Hemen Oyna

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 ▶ Atletico Madrid – Villarreal

Atletico Madrid çok moralli durumdalar ve iyi seri yakaladılar. Üst üste aldığı galibiyetler ile üçüncü sıraya yerleştiler ve burayı bırakmaya niyetleri yok. Ligde  en son Espanyol deplasmanından da 3 puan ile döndüler.

Villarreal aslında ligde çok zor durumda değil Real Sociedad ile arasında 5 puanlık fark var ve Avrupa kupalarına katılmak için büyük avantaj sağlamış durumda bulunuyorlar. Villarreal aslında ters takım fakat ben formda Atletico Madrid’e güveneceğim.

Atletico Madrid kazanır Bahsegel Oranı: 1.48  Hemen Oyna

Günün Kuponu 25 Nisan 2017 ▶ Fenerbahçe – Panathinaikos

Fenerbahçe Oaka gibi bir deplasmanda harika iki galibiyet aldı ve turun kapılarını sonun kadar açtı. İki maçta da yıldızlaşan Bogdanovic’in performansı göz doldurdu. Şimdi seyircisi önüne çıkacak ve çok moralli bir biçimde geliyorlar.

Pasqual bu seride kilit adamdı ve böyle bir koç’un hala bu seviyelerde iş yapması  çok zor bir olay bence rotasyon bilgisi çok kötü üstüne özellikle ilk maçta oyunu okuyamaması büyük bir farktan maçı vermesine sebep oldu. Bu maçta Fenerbahçe seyircisi önünde seriyi bitirir.

Fenerbahçe kazanır Bahsegel Oranı: 1.35  Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Mart …

Watch Dragon ball super