Home / Günün Kuponu / Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 – Pazar

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 – Pazar

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 – Pazar | Günün İddaa Kuponu

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 ▶ Watford – Manchester City

Watford ligde son haftalarda çok kötü durumda aslında iç sahada iyi top oynayıp bu sene iyi sonuçlar aldılar. Watford’un ligde artık amacı kalmadı ve bu yüzden artık ligi kafalarında bitirmişler ve sezonu erken kapattılar.  

Manchester City ise ligde son haftalarda iyi sonuçlar alıyorlar ve bu maçta kazanmaları gerekiyor. Manchester City Avrupa ligine direk katılmak istiyorlar ise bu maçtan galibiyet almaları gerekiyor. Ben aradaki kalite farkından dolayı Manchester City’nin kazanacağını düşünüyorum.

Manchester City ilk yarı kazanır Bahsegel Oranı: 1.60  Hemen Oyna

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 ▶ Arsenal – Everton

Arsenal için sezon iyi geçmedi fakat son haftalarda çok iyi durumdalar ve iyi sonuçlar alıyorlar. Ligde aldıkları galibiyetler ile şampiyonlar ligine katılma ihtimali doğdu. Arsenal son haftalarda iyi top oynuyor.

Everton iyi sezon geçirdi fakat son haftalarda bir düşüş yaşıyor ve artık amacı kalmadı. Son haftalarda oynadıkları futbol iyi durumda değil bu maçta mutlaka galibiyete ihtiyacı olan Arsenal kazanır.

Arsenal kazanır Bahsegel Oranı: 1.40  Hemen Oyna

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 ▶ Genoa – Torino

Genoa ligde düşme hattının hemen üstünde bulunuyor ve ligde son haftalarda beklenilen reaksiyonu veremediler. Fakat bu maçtan mutlaka puan almaları gerekiyor.  Genoa bu sezon ligde özellikle savunmada büyük sorunlar yaşadılar fakat ligde en son bu sahada İnter karşısında aldıkları galibiyet çok değerliydi.

Torino’nun bir amacı kalmadı aslında iyi kadro kurdular ama beklentileri karşılayamadılar. Fakat ligde artık iyi top oynamaya çalışıyorlar ve ligde en son iç sahada Napoli karşısında 5-0 ile mağlup oldular. Bu maçta ben iki takımında skora katkı yapacağını düşünüyorum.

Her iki takımda gol atar Bahsegel Oranı: 1.45  Hemen Oyna

Günün Kuponu 21 Mayıs 2017 ▶ Malaga – Real Madrid

Malaga son haftalarda iyi top oynuyor ve ligde artık amaçları kalmasa da mücadeleyi bırakmadılar. Ligde son haftalarda rahat gol buluyorlar.

Real Madrid ise bu maç şampiyonluk maçı aslında 1 puan yeterli olacaktır fakat ben sanmıyorum 1 puan için çıkacaklarını ve riske edeceklerini sonuna kadar galibiyeti kovalayacaklardır. Real Madrid bu sezon rahat kalesinde gol gördü yine görecektir bu yüzden ben bol gollü bir maç bekliyorum.

Toplam gol 3.5 üst Bahsegel Oranı: 1.55  Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 17 Nisan …

Watch Dragon ball super