Home / Günün Kuponu / Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 – Cuma

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 – Cuma

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 – Cuma | Günün İddaa Kuponu

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 ▶ Galalatasaray – Osmanlıspor

Galatasaray ligde en son bu sahada kötü bir yenilgi almıştı zaten iç sahada son haftalarda iyi sonuçlar alamadılar bu yüzden bu maç bir telafi maçı olacaktır.

Osmanlıspor ise son haftalarda yine düşüşteler fakat bu sezon deplasmanda zaman zaman ters işler yaptılar ve deplasmanda gol buldular. Bu maçta da ben gol bulacaklarını ve maçı üste taşıyacaklarını düşünüyorum.

Toplam gol 2.5 üst Bahsegel Oranı: 1.60  Hemen Oyna

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 ▶ Vallecano – Gimnastic

Vallecano bu maçta mutlaka 3 puan için oynayacaktır çünkü hala ligde sıkıntılı durumdalar. Düşme hattı ile arasında sadece 3 puanlık fark var ve  bu sezon iç sahada iyi top oynadılar bunun yanında az gol yediler.

Gimnastic ise acil puana ihtiyacı var ve düşme hattında bulunuyorlar. Bir an önce buradan çıkmak istiyorlar bunun içinde puana ihtiyaçları var. Fakat bu maçta iki takımında öncelikli olarak daha temkinli olacağı ve ilk yarıda eşitliğin bozulmayacağını düşünüyorum.

İlk yarı berabere biter Bahsegel Oranı: 2.00  Hemen Oyna

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 ▶ Granada – Espanyol

Granda ligden düştü artık ve son haftasını oynuyor seyircisi önünde iyi kapatmak isteyecektir. Fakat ligde son haftalarda bunu başaramıyorlar. Yine de bu maçta 3 puan için oynayacak ve taraftarına armağan edecektir.

Espanyol ise orta sıralarda bulunuyor ve artık bir amacı kalmadı ve ligde son haftalarda formsuzlar onlar içinde bu maç galibiyet maçı olacaktır. İki amaçsız takımın mücadelesinde iyi futbol ve bol gol bekliyorum.

Toplam gol 2.5 üst Bahsegel Oranı: 1.70  Hemen Oyna

Günün Kuponu 19 Mayıs 2017 ▶ Fenerbahçe – Real Madrid

Fenerbahçe özellikle playofflarda Bogdanovic’in müthiş performansı ile geldi buraya genel olarak yavaş sete set oynayan bir takım ve savunmada çok iyi durumdalar.

Real Madrid ise aslında açık alanı bulduğu zaman affetmeyen bir takım fakat bu sene kurdukları kadro sete sete’de çok uygun ve iyi savunma yapıyor. Böyle zor bir maç ben şutların kolay girmeyeceğini ve maçın daha yavaş tempoda geçeceğini düşünüyorum.

Toplam sayı 157.5 alt Bahsegel Oranı: 1.85  Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı

İddaa Kuponu 17 Nisan 2018 Salı | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 17 Nisan …

Watch Dragon ball super