Home / Günün Kuponu / Günün Kuponu 06 Ocak 2018 Cumartesi

Günün Kuponu 06 Ocak 2018 Cumartesi

Günün Kuponu 06 Ocak 2018 Cumartesi | Banko İddaa Kuponu

Günün Kuponu 06 Ocak 2018 Cumartesi  bahsegel bonus kazan

Günün Kuponu 06 Ocak 2018 Cumartesi

▶ Atletico Madrid Getafe: Atletico Madrid ligde çıkışa geçti ve tamamen lige odaklanmışlardı fakat en son Espanyol karşısında deplasmanda mağlup döndüler. Fakat yakaladıkları çıkış ile birlikte ikinci sıraya kadar çıktılar ve özellikle hücumdaki sıkıntılarını aşmış görünüyorlardı.

Getafe ligde son haftalarda ne kadar iyi performans göstermese de bu sezonun sürpriz takımları arasında bulunuyorlar. Bu sezon deplasmanda ise hiç varlık gösteremediler ve böyle zor bir deplasmanda işleri zor görünüyor.

Atletico Madrid kazanır Oran: 1.39 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Valencia – Girona: Valencia son haftalarda düşüş içerisine girdi bu maçta Zaza oynamayacak bu hücumda etkileyecektir. Fakat artık kazanma vakitleri geldi ve bu sezon özellikle iç sahada oynadıkları iyi futbol ile çıkış yakalamışlardı.

Girona ise orta sıralarda bulunuyorlar ve bu sezon deplasmanda sürpriz yapabilecek potansiyelleri var. İyi kapanıyorlar ve kolay kaybetmiyorlar bunun yanında çok az gol yediler. Fakat Valencia iç sahada hata yapmaz bu maçı kazanıp çıkışa geçer

Valencia kazanır Oran: 1.64 BahseGel   Hemen Oyna

iddaa kupon bahsegel

▶ Cagliari – Juventus: Cagliari ligde en son aldığı galibiyet ile birlikte biraz olsun rahat bir nefes aldı. Ligde aslında çok ekstra işler yapamıyorlar ve oynadıkları oyun güven vermiyor ve özellikle savunmaları çok fazla açık veriyor.

Juventus ligde çıkışa geçti ve bu aralar çok fazla hata yapabileceğini düşünmüyorum. Ligin bu sezon en rahat gol bulan ekiplerinden birisi ve bu maçta da deplasmanda olsa rahat bir galibiyet alacaklardır.

Juventus kazanır Oran: 1.33 BahseGel   Hemen Oyna

▶ Spal Lazio: Spal ligde çok iyi günler geçirmiyor fakat iç sahada kolay kaybetmiyorlar ve sürpriz yapabilecek potansiyelleri var. Ama yine de savunmaları hiç güven vermiyor ve çok basit gol yiyorlar.

Lazio ise deplasmanda şuana kadar ligin en iyi performans gösteren takımları arasında bulunuyorlar. Son haftalarda ne kadar düşüş içerisine girmiş olsalar da çıkış için çok uygun bir rakip ile oynuyorlar ve bu maçı bence kazanırlar.

Lazio kazanır Oran: 1.54 BahseGel   Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi

İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Şubat 2019 Pazartesi …