Home / Banko Tahminler / Bulgaristan – Hollanda Maç Tahmini

Bulgaristan – Hollanda Maç Tahmini

Dünya Kupası Elemeleri  / Bulgaristan – Hollanda / 25 Mart 2017 / Saat: 22.45

Bulgaristan - Hollanda Maç Tahmini

Bulgaristan – Hollanda İddaa Oranları

Bulgaristan 4.60 X 3.40 Hollanda 1.45 Hemen Oyna

Bulgaristan – Hollanda Bahsegel Oranları

Bulgaristan 5.75 X 3.95 Hollanda 1.55 Hemen Oyna

Bulgaristan – Hollanda İddaa Yorumu

Dünya kupası Avrupa elemeleri grupları içerisinde zor gruplardan biri de A grubu. Fransa, Hollanda, İsveç ve Bulgaristan bu grupta mücadele ediyor. Fransa grubun favorisi olarak 4 maç sonunda zirvede bulunuyor. Son Avrupa şampiyonası dışında kalan Hollanda ise üst üste iki büyük turnuva dışında kalmayı kaldıramayabilir. Bulgaristan deplasmanında işleri hiç kolay olmayacak.  Mücadele 22.45‘te başlayacak.

bahsegel bonus

Hollanda’da Son Durum

Danny Blind yönetimindeki Hollanda grupta kolay sayılabilecek maçları kazandı daha zorlu takımlarla oynadığı iki maçtan birinde sahasında Fransa’ya yenildi İsveç ile berabere kaldı. Bireysel olarak tek tek bakılınca oldukça kaliteli kadroya sahip olmalarına rağmen bir türlü takım kimyasını oluşturmayı başaramadılar. Grupta Fransa’yı geçmeleri zor görünüyor. İkinci olup playoff oynamak onlar için daha gerçekçi bir hedef. Bunun için de Bulgaristan ve İsveç ile çekişecekler. O yüzden direkt rakipleri olan Bulgaristan karşısında kazanmak isteyeceklerdir.

Bulgaristan’da Son Durum

Ev sahibi ekip gruptaki ilk 4 maç geride kalırken önemli bir savunma sorunu yaşıyor gibi görünüyor. Yedikleri gol sayısı da bunun göstergesi. Grupta ikincilik şansları olacaksa eğer direkt rakiplerinden birisi olan Hollanda’yı sahalarında yenmek zorundalar.

Bulgaristan – Hollanda Maç Sonucu Tahmini

Hollanda kazanır 1.55 Hemen Oyna

Bulgaristan seyirci avantajını kullanmak isteyecektir fakat Hollanda takımı yetenekli oyuncuları ile deplasmanda maçı kazanacak güce sahip. Portakallar sahadan galip ayrılarak Fransa’yı takibini sürdüreceklerdir. Hollanda kazanır.  

Bulgaristan – Hollanda Gol Bahsi Tahmini

İki takım gol atar 1.90 Hemen Oyna

Bulgaristan’ın savunma sıkıntısından bahsetmiştik. Geride kalan 4 maçta kalelerinde toplam 10 gol gördüler. Özellikle güçlü rakiplere karşı bu sıkıntı üst seviyede hissediliyor. Hollanda takımı ise her maçta skor üretebilecek yetenekli ileri uç oyuncularına sahip bir takım. Bulgaristan deplasmanında gol bulacaklarını düşünüyorum. İki takım gol atar, toplam gol sayısı 2.5 üst bahisleri değerlendirilebilir.

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 13 Mart 2018 Salı

İddaa Kuponu 13 Mart 2018 Salı

İddaa Kuponu 13 Mart 2018 Salı| Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 13 Mart 2018 …

Watch Dragon ball super