Home / İspanya Ligi Tahminleri / Atletico Madrid Villarreal Tahmini

Atletico Madrid Villarreal Tahmini

28.10.2017  / Atletico Madrid Villarreal İddaa Tahmini / Saat: 19.30/ İspanya La Liga

Atletico Madrid Villarreal

Atletico Madrid Villarreal İddaa Oranları

Atletico Madrid 1.25 Beraberlik 3.60 Villarreal 5.50  Hemen Oyna

Atletico Madrid Villarreal Bahsegel Oranları

Atletico Madrid 1.58 Beraberlik 4.25 Villarreal 6.60 Hemen Oyna

Atletico Madrid – Villarreal Analiz

İspanya liginin 10. Haftasında bu sezon beklenilen futbolu oynayamayan Atletico Madrid evinde Villarreal’i konuk edecek. Saat 19.30’da başlayacak maç Wanda Metropolitano stadında oynanacaktır.

canli mac izle

Atletico Madrid Cephesi

Atletico Madrid ligde üst üste aldığı beraberliklerden sonra geçen hafta zor bir deplasmandan 1-0 ile galibiyeti aldılar. Bu sezon hücumda çok kötü durumdalar ve gol bulmakta zorlanmıyorlar. Atletico Madrid ligde şuanda 19 puanla 4.sırada bulunuyorlar ve ligde hiç mağlup olmadılar ve oynadıkları 9 maçta ise 5 galibiyet ve 4 beraberlik aldılar. Atletico Madrid oynadıkları bu 9 maçta ise 14 gol atarken kalelerinde ise 5 gol gördüler.  Atletico Madrid ligde oynadığı son 5 maçta ise 3 galibiyet aldılar.

Villarreal Cephesi

Villarreal ligde son haftalarda çok formda ve iyi maçlar çıkardılar ve oynadıkları son 3 maçı da kazandılar. Villarreal ligde şuanda 16 puan ile 6.sırada bulunuyorlar ve oynadıkları 9 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldılar ve bu 9 maçta 15 gol atarken kalelerinde ise 10 gol gördüler. Villarreal ligde en son iç sahada Las Palmas karşısında 4-0 ile galip geldiler ve şuanda form durumları gayet iyi durumda bulunuyorlar.

Atletico Madrid Villarreal İddaa Tahmin

Atletico Madrid Kazanır  1.60 Hemen Oyna

Atletico Madrid ligde iyi durumda değil fakat artık reaksiyon vermeleri gerekiyor. Geçen hafta değerli bir 3 puan aldılar ve devamını getirmek isteyeceklerdir. Villarreal ise çok formda ve iyi sonuçlar alıyor ama Atletico Madrid kalite olarak daha iyi durumda ve bu maçı da kazanıp çıkışa geçeceklerdir.

Atletico Madrid Villarreal Gol Tahmini

İki Takım da Gol atar  2.15 Hemen Oyna

Villarreal kadrosu iyi durumda ve gol bulmakta zorlanmıyorlar Bakambu ve Bacca hücumda çok etkili oluyorlar ve iyi sonuçlar alıyorlar. Atletico Madrid ne kadar hücumda etkili olamıyor olsalar da artık bir yerde patlama yapacaklardır. Bu maçta ben iki takımında gol bulacağı keyifli bir mücadele bekliyorum.

Bakmadan Geçme

Sevilla Barcelona İddaa Tahmini

Sevilla – Atletico Madrid İddaa Tahmin

25.02.2018  / Sevilla – Atletico Madrid Tahmin / Saat: 22.45 / İspanya La Liga Sevilla …