Home / Banko Tahminler / Kolombiya İngiltere İddaa Tahmini

Kolombiya İngiltere İddaa Tahmini

03.07.2018 / Kolombiya İngiltere Tahmin / 21:00 | Dünya Kupası

İngiltere - Litvanya Maç Tahmini

Kolombiya İngiltere Analiz

Kolombiya çok başarılı bir grup aşamasının ardından son 16 turunda İngiltere ile eşleşti. İlk maçta Japonlar karşısında erken dakikalarda 10 kişi kalıp rakibe bir de penaltı atışı vererek 0-1 geriye düşmüşlerdi. 10 kişi kaldıkları mücadelede çok iyi bir performans sergileyip 1-2 kaybettiler. Ardından Polonya’yı 0-3 ve Senegal’i 0-1 geçtiler. Gruplarda 3 maçta da gol atmayı başardılar.

iddaa kupon

İngiltere yıllardır Dünya Kupasında şampiyonluk hayali kurup hayalleri boşa çıkan bir takım. Yeni jenerasyon bu yıl iyi bir performansla buraya kadar geldi ve grup aşamasının son maçında adeta kirli hesaplar yaptı. Belçika ile oynadıkları son maç grup liderini belirleyecekti. Grup lideri çeyrek finalde Brezilya ile karşılaşacakken grup 2.si nispeten daha kolay rakipler ile yarı finale yürüyecekti. Bu hesapların ardından İngiltere, Belçika’ya 0-1 kaybederek 2. oldu.

Belçika geriye düştüğü Japonya maçını 3-2 kazanarak adını çeyrek finale yazdırınca gözler İngiltere’ye çevrildi. Gruplarda oynadığı 3 maçta da kalesinde gol gören İngiltere Panama ve Tunus gibi çok alt kademe takımlardan gol yedi. Ofansif güçleri de yüksek olduğundan hem gol atıp hem de gol yiyeceklerini düşünüyorum.

Karşılıklı Gol Var   2.25 BAHSEGEL Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 27 Nisan 2018 Cuma

İddaa Kuponu 27 Nisan 2018 Cuma | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 27 Nisan …

Watch Dragon ball super