Home / Banko Tahminler / İspanya Rusya İddaa Tahmini

İspanya Rusya İddaa Tahmini

01.07.2018 / İspanya Rusya Tahmin / 17:00 | Dünya Kupası

İspanya Rusya Tahmin

İspanya Rusya Analiz

Rusya Dünya Kupasında bu yıl ev sahibi takım. Rus vatandaşların büyük bir ilgisi ve desteği var. Gruplardan çıkarken de bu desteğin çok büyük katkısı oldu Rusya’ya. İyi bir hazırlık dönemi geçirmemişlerdi. Hatta aldıkları sonuçların dışında oynadıkları oyun da çok kötüydü. Hem futbolcular hem de teknik adam çok büyük eleştirilere maruz kalmıştı.

Gruptan çıkmaları bile ev sahibi olmalarına rağmen çok kolay değildi. Mısır, Uruguay ve Suudi Arabistan ile birlikte A grubunda yer alıyorlardı. 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile gruptan 2. Olarak çıktılar. Karşılarında ise B grubunun 1.si İspanya var.

iddaa kupon

İspanya çok iyi bir futbol oynuyor. Turnuvanın en iyi pas yapan takımı desek onlar için yanlış olmaz. Gol yollarında etkili oldukları kadar çok iyi de bir defans hatları var. Ben onlardan bu kadar gol yemelerini beklemiyordum açıkcası. Grupta toplamda 5 gol yediler. Artık kritik aşamalardayız bu nedenle defanslar daha önemli olacak. Potansiyelleri çok yüksek olduğundan kalan maçlarda fazla gol yiyeceklerini düşünmüyorum.

İki takım arasında çok büyük bir kadro ve tecrübe farkı var. Rusya’nın gruptan çıkması bile büyük başarıydı. İspanya ise çeyrek finali görecektir en azından. Bu aşamada oynanan ilk 2 maç 90 dakikada sonuçlandı. Bu maçta da 90 dakikada tur bekliyorum.

İspanya Kazanır  1.60 BAHSEGEL Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 27 Nisan 2018 Cuma

İddaa Kuponu 27 Nisan 2018 Cuma | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 27 Nisan …

Watch Dragon ball super