Home / Günün Kuponu / 1 Mayıs 2017 – Banko Kupon

1 Mayıs 2017 – Banko Kupon

1 Mayıs 2017 Banko Kupon – Pazartesi | Günün İddaa Kuponu

1 Mayıs 2017 Banko Kupon

1 Mayıs 2017 Banko Kupon

1 Mayıs 2017 Banko Kupon ▶ Watford – Liverpool

Watford ligde çok fazla amacı kalmadı aslında düşme hattı ile arasında 9 puanlık fark var. Fakat Watford taraftarı önünde iyi futbol oynamak isteyecektir.  Zaten bu sezon iç sahada iyi işler yaptılar ve oynadıkları son 3 maçı kazandılar.

Liverpool ise mutlaka kazanması gereken bir maça çıkıyor ve ligde en son iç sahada Palace karşısında yaşadıkları mağlubiyeti telafi etmek isteyeceklerdir. Fakat ben bu maçta Liverpool’a güvenmek yerine iki takımda gol atar tercihini daha mantıklı buluyorum.

Her iki takımda gol atar Bahsegel Oranı: 1.80  Hemen Oyna

1 Mayıs 2017 Banko Kupon ▶ Malaga – Sevilla

Malaga ligde rahat konumda bulunuyor ve düşme hattı ile arasında 15 puanlık fark var. Ligde son 2 maçı kazandılar ve son haftalarda büyük çıkış içindeler. Ligde iç sahada Valencia ve Barcelonayı geçtiler.

Sevilla lige tamamen döndü ve üst üste galibiyetler almaya başladı. Fakat hala tam olarak güvenilecek durumda değiller. Bu yüzden ben iki takımında gol atar tercihini daha mantıklı buluyorum ve iki takımında gol bulabileceği zevkli bir maç bekliyorum.

Her iki takımda gol atar Bahsegel Oranı: 1.60  Hemen Oyna

1 Mayıs 2017 Banko Kupon ▶ Bursaspor – Galatasaray

Bursaspor ligin ikinci yarısında düşüş yaşadılar taraftar’ın büyük tepkisine rağmen hala düşüşleri devam ediyor. Ligde en son Akhisar deplasmanında büyük bir yıkım yaşadılar. Bunu iç sahada telafi etmek isteyeceklerdir.

Galatasaray ise mutlaka kazanması gereken bir maça çıkıyor özellikle Trabzonspor’un puan kaybettiği hafta buradan 3 puan almak önemli olacaktır. Fakat savunmada verdikleri açıklar sebebiyle ben bu maçta iki takımında gol bulacağını düşünüyorum.

Her iki takımda gol atar Bahsegel Oranı: 1.55  Hemen Oyna

1 Mayıs 2017 Banko Kupon ▶ Le Portel – Gravelines 

Le Portel bu sezon iç sahada harika maçlar çıkardı ve ligde şuanda playoff yarışı içindeler. Ligde iç sahada harika bir baskı ile oynuyorlar ve çok sert bir takım görünümündeler.

Gravelines ise bu sezon çok dengesiz işler yaptılar. Zaman zaman iyi geri dönüş yapsalar da güvenilir durumda değiller. Takımda 1 numaranın şutunun net olmaması zaman zaman hücumda tıkanmalara sebep oluyor. Ben bu maçta ev sahibi tarafında olacağım iç sahada çok baskılı ve sert bir takım görümündeler.

Le Portel kazanır Oran :1.50

Le Portel kazanır Bahsegel Oranı: 1.45  Hemen Oyna

Bakmadan Geçme

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar

İddaa Kuponu 11 Mart 2018 Pazar | Günün Banko İddaa Kuponu İddaa Kuponu 11 Mart …

Watch Dragon ball super